FAALİYETLERİMİZ
 • Haber

   Yeni yönetim kuruluna basarilar dileriz
  Devamını Oku
 • Haber

  5 Aralik 2015 tarihinde yönetim kurulu baskan yardimcimiz Sayin Mehmet Kurtöz’ün Gayrimenkul sektöründe açmis oldugu Office Team firmasina basarilar dileriz.
  Devamını Oku
 • Haber

  27 Ekim 2015 tarihinde seyidoglu gida hadimköy sanayi magaza açilisi HASIAD yönetim olarak katildik.Yeni yerlerinde bol kazanclar dileriz.
  Devamını Oku
 • Haber

  16 Ekim 2015 tarihinde Eski Tarim Bakani Sayin Mehdi EKER ve bölge sanayicimizi bir araya getirdik.
  Devamını Oku
 • Haber

  12 Ekim 2015 bölgemizde yasanan 18 Uygulamalari hakkinda ETA Hukuk Bürosu yetkilileri ile bilgilendirme toplantisi yaptik.
  Devamını Oku
 • Haber

  6 Ekim 2015 tarihinde  bölgemizde yasanan elektrik kesintilerini dile getirebilmek için Istanbul Sanayi Odasinin katkilariyla Bedas Genel Müdürü Sayin Mehmet ISLAMOGLU dernek merkezimizde sanayicilerimizle birlikte toplanti yaptik.
  Devamını Oku
 • Haber

  12 Mayis 2015  tarihinde Meb ilçe mdürü Mehmet Dag ile Haci Samil Sayir çiraklik egitim merkezinde bilgilendirme toplantisina katildik.
  Devamını Oku
 • Haber

  14 Nisan 2015 tarihinde Istanbul Valimiz Sn.Vasip Sahin’i makaminda Il Sanayi Müdürlügü, Arnavutköy Kaymakami, Arnavutköy Belediyesi ve HASIAD olarak Islah OSB son detaylar hakkinda toplanti yaptik.

  Devamını Oku
 • Haber

   31 Mart 2015 tarihinde Istanbul Valimiz Sn Vasip SAHIN dernegimizi ziyaret etti.
   
  Devamını Oku
 • Haber

   21 Temmuz 2014 tarihinde Hotel Golden Way de Dal Grup ve Istanbul Jant Lastik firmalarinin katkilariyla HASIAD Iftar Yemegimizi yaptik.
  Devamını Oku


Degerli HASIAD Üyeleri;

27 Mart 2014  tarihinde yapilan genel kurulda sizlerin teveccühleri ile bu göreve seçilmis ve aldigimiz HASIAD bayragini daha iyi yerlere getirebilmeyi hedeflemistik. Yeni yönetim kurulu olarak yola baslarken HASIAD ismininin daima olumlu sekilde gündemde kalmasini  ve dernegimizin bölgemizin saygin sivil toplum kuruluslarindan birisi olmasini saglamak ana hedeflerimizdi.

Görev yaptigimiz iki yil boyunca degisen ve zor sartlarda degiserek , büyüyerek ve sayginligini arttirarak dernegimizi daha iyi yerlere getirmeye çalistik.

Yönetim Kurulumuz iki yillik çalisma dönemi içersinde 90 adet Yönetim Kurulu toplantisi yaparak çesitli kararlar almis, projeler üretmis, bunlarin uygulamalarini takip etmis ve asagida belirtilen hizmetler üretilmistir.

Iki yillik süreçte Dernegimizden  yeni üye aramiza katilmistir. Su an 124 üyesi olan bir dernek olarak çalismalarimiza devam ediyoruz.

Önümüzdeki dönemde yeni olusumlarla HASIAD’in bölgede daha etkin bir Sivil Toplum Kurulusu olmasi nedeniyle üye sayimizin arttirilmasi yönünde çalismalarimiz devam edecektir.

Iki yil içinde firma ziyaretinde bulunarak sorunlari dinledik, fikir alisverislerinde bulunduk, isletmeleri gezdik, yeni firmalarla tanistik.

Göreve gelir gelmez Yeni Yönetim Kurulumuzu tanitmak, sorunlarimizi anlatmak ve bu dönem ki projelerimiz hakkinda bilgiler vermek amaciyla sirasiyla idari olarak bagli oldugumuz, Arnavutköy Kaymakami Sn Fikret Dayioglu’nu, Arnavutköy Belediye Baskani A.Hasim Baltaci  makamlarinda  ziyaret ettik.


Devamı...

Duyurular Tüm Duyurular...

Maske Dağıtımı Hakkında Bilgilendirme

 
Değerli Meclis Üyelerimiz

İstanbul’daki işletmelerin maske ihtiyacının bir bölümü dün akşam Ankara’dan İstanbul Valiliğine gönderilmiştir. Dağıtım, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü ve Ticaret İl Müdürlüğü tarafından koordine edilmektedir. Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğümüzün talebi ile bugün Odamızca üyelerimize duyuru yapılarak talep toplanmaya başlanmıştır. Gelen talepler Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğüne iletilmektedir.
Maske ihtiyacınızı aşağıdaki bağlantıdan Odamıza iletebillirsiniz.

Saygılarımızla

Haktan Akın
Genel Sekreter

https://form.jotform.com/201072307833952

Sokağa Çıkma Yasağında İzin Süreçleri Hakkında Bilgilendirme

 Değerli Meclis Üyelerimiz,

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığından Odamıza bugün gelen yazıda; sokağa çıkma yasağı genelgesi kapsamında yer almadığı halde, ihracat bağlantı ve taahhüdü olan firmalar, faaliyetlerine ara vermeleri durumunda büyük zarar oluşturacak imalat sanayi firmaları ile faaliyetlerine devam eden sektörlere girdi ve hammadde sağlayan firmaların sokağa çıkma yasağı olan günlerde faaliyetlerine devam edebilmeleri için, İstanbul Valiliği Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü’nün stmistanbulil@sanayi.gov.tr adresine elektronik ortamda müracaat etmeleri gerektiği belirtilmektedir.
Başvuruda; müracaat dilekçesi, sanayi sicil belgeleri ile ihracat siparişlerini gösterir herhangi bir belgenin (sipariş mektubu, sözleşme, proforma fatura vb) belirtilen e-posta adresine elektronik olarak gönderilmesi gerekmektedir.
Başvurular İstanbul Valiliği tarafından değerlendirilecektir
Saygılarımızla,

Haktan Akın
Genel Sekreter